Garnýže FLIX

Především se jako prvovýrobci věnujeme výrobě a montážím především spouštěcích garnýží, které můžete znát pod pojmem stahovací nebo létající garnýže a nebo oficiálně nazývaném systém FLIX.

 

Práce s těmito garnýžemi je velice jednoduchá a lehká. Je vhodná je pro všechny ať rodinné domy, byty, kanceláře, školy a školky a jiné reprezentativní místa, kde můžeme najít záclony a závěsy stejně tak seniory i osoby invalidní nebo pro ty, kteří nechtějí riskovat pád.  Stropy v těchto zařízeních bývají většinou vysoké, a tak je jejich výměna obtížná a problematická. Obsluha tohoto systému je velmi jednoduchá. Díky systému hliníkové kolejnice a provázkového systému se takto může lehce vyměnit záclona i závěs třeba z deseti metrů a zároveň tak i odpadá nebezpečí úrazu měníte-li záclony ve výškách.

Patentované vytahovací garnýže pro jistější, rychlejší a pohodlnější výměnu záclony a závěsu.

Systém FLIX usnadňuje výměnu záclon a závěsů nezávisle na výšce stropu. Systém je tvořen klasickým garnýžovým čelem dle výběru a provázkovým systémem s hliníkovou kolejničkou čímž si lze kolejničku spustit do jakékoliv potřebné výšky Kolejnička při spouštění a vytahování pracuje spolehlivě, nezadrhává, nezadrhávají ani háčky se záclonou, odpadává tak zdlouhavé upínání.

Garnýž je vhodná pro každou domácnost, ale i do hotelů,restaurací,kanceláří a dalších nejen reprezentačních interiérů se záclonami a závěsy.

Výroba je prováděna na základě zakázky, tedy přesně na rozměry vašich oken.

Dodáváme:

jednokolejné, dvoukolejné, trojkolejné

Ovládání – vlevo x vpravo

montáž –  na stěnu x na strop

krycí čela prodejna11

 

          
počet kolejnicdruh čeladélka garnýže v cmbočnicevýška montáže v cmstrana ovládání

Komentáře jsou uzavřeny.